Aktualności - wszystkie

PORAŻKA W MIECHOWICACH!

I drużyna Unii wróciła bez punktów z wyjazdowego spotkania z KS Silesia Miechowice, przegrywając 2:1 (1:1). Nasz zespół po bardzo dobrej pierwszej części sezonu złapał chyba w ostatnim czasie lekką zadyszkę i prezentuje się nieco poniżej swoich możliwości, co niestety przełożyło się na 4 porażkę w sezonie.
Pierwsza połowa spotkania w Miechowicach była jeszcze dość wyrównana i choć to gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, nasi zawodnicy konsekwentnie dążyli do wyrównania, co udało się po ładnej bramce, którą z rzutu wolnego zdobył Temuri Tsulaia. Pod koniec pierwszej części meczu nasz zespół mocniej zaatakował, jednak nie wykorzystał kilku bardzo dobrych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Niestety na drugą połowę meczu nasz zespół "nie wyszedł z szatni", a ambitnie grający gospodarze w końcówce spotkania przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.